(063) 303-57-90
(063) 303-57-90

Наші партнери

Юридична компанія ТОВ «Діс-Експерт»

«Діс-Експерт» – це дочірна компанія “Parasol”, що надає юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб в Києві та області з 2009 року. Основними видами діяльності фірми є: проведення реєстрації, перереєстрації, реорганізації, ліквідації юридичних осіб, надання в оренду юридичних адрес; поштово-секретарське обслуговування, представлення інтересів клієнтів в органах державної реєстрації та судах, а також органах виконавчої служби.

http://dis-expert.com.ua/

Українська Асоціація Власників Зброї

Українська асоціація власників зброї заснована в жовтні 2009 року. Вона об’єднує тисячі вільних і свідомих українців. В рядах Асоціації є представники всіх регіонів України, всіх соціальних груп, люди різного віку, статі, освіти – всіх їх об’єднує любов до зброї і готовність відповідально нею володіти.

http://zbroya.info/

Служба стягнення заборгованості

“Служба стягнення заборгованості” – професійна компанія, яка спеціалізується на стягненні всіх видів боргів. Обслуговує компанії різних сфер діяльності: банки, страхові, ЖКГ та інші. У процесі роботи з клієнтом вони не тільки надають послуги зі стягнення існуючої заборгованості, а й пропонують рекомендації щодо попередження її виникнення.

http://collectionservice.com.ua/

Smartymedia

Smartymedia – це Інтернет-холдинг, який активно розвивається. Він входить в топ – 25 холдингів України. На даний момент Smartymedia володіє ресурсами різної тематики:

 • http://news.join.ua/ – рейтинг новин Укрнета.
 • http://news.join.ua/read/ – система обміну переходами (тізерка).
 • http://banker.ua/ – банківський портал: новини банків, каталог банків, адреси банкоматів, курси валют, інші сервіси.

Наша мета – розвиток і підвищення конкурентоспроможності українського сегмента Інтернету, а також виведення на ринок нових рішень і продуктів. Наші якості – ми поєднуємо амбіції з високим професіоналізмом і компетентністю в області Інтернет-маркетингу, web-розробки та дизайну. Інтернет-холдинг Smartymedia завжди радий новим проектам, партнерам і клієнтам! Готові розглянути всі Ваші пропозиції. Будьте з нами – ми відкриваємо нові горизонти!

Науково-виробниче підприємство «Сатурн»

Підприємство спеціалізується на виробництві малошумних СВЧ підсилювачів для радіометрів і радіотелескопів, систем супутникового і тропосферного зв’язку, радіорелейних системи для центрів телевізійного мовлення, банків, електростанцій, СВЧ мікросхем, приладів і підсистем міліметрового діапазону довжин хвиль для військового застосування. Підприємство здає в оренду офісні та виробничі приміщення.

http://www.jssaturn.com/

Технопарк

Технопарк являє собою підготовлену для будівництва територію в Броварському районі Київської області, по трасі Київ – Чернігів. В Технопарку Ви можете придбати ділянку під склад, аграрне, промислове виробництво та інші види діяльності. Територія Технопарку – 33,04 га. Площа ділянок під забудови – 30,60 га. Площа під дорогами – 2,4 га (ширина зони резервування для доріг – 10 метрів). Площа під об’єктами інженерної інфраструктури – 0,04 га.

http://www.texnopark.com.ua/

Мережа Магазинів Горящих Путівок

“Мережа Магазинів Горящих Путівок” надає можливість придбати тур за дуже вигідною ціною для незабутнього і приголомшливого відпочинку в одній з таких країн. Без проблем, втрати часу і грошей можна придбати гарячий тур в будь-яку точку світу. Гарячий тур, у вартість якого входить переліт, розміщення, харчування і основна розважальна програма – це найкращий відпочинок для душі і тіла!

http://smgp.com.ua/

ПАТ «Київметал»

Компанія займається оптовою торгівлею несільськогосподарськими проміжними продуктами, транспортною обробкою вантажів, здачею в оренду власного нерухомого майна.

http://kievmetal.biz-gid.ru/

Готель «Сатурн»

Готель «Сатурн» оснащений 36 номерами з безкоштовним Wi-Fi, диваном, опаленням, багатоканальним телебаченням і балконом, щоб забезпечити приємний відпочинок в Києві. Кожен день в їдальні подають смачний сніданок. До додаткових послуг відвідувачів на базі готелю розташований конференц-зал, спортивний комплекс (спортзал, басейн, скалодром), сауна, «Піцерія 33», цілодобова автостоянка. Для зручності гостей готель надає цілодобовий ресепшн, доставку преси і трансфер з аеропорту, а також місце для куріння, парковку і сейф. Супермаркети і магазини розташовані поруч з готелем.

http://saturn-hotel-kiev.nochi.com/

Ринок «Зелений»

Ринок «Зелений» – найбільший спеціалізований ринок зелених насаджень України, створений в 2012 році. Розташований на площі 25 000 м². Основний перелік товарів і послуг: все для саду та городу (саджанці, насіння, розсада, декоративні дерева та плодові, чагарники, добрива); садово-городній інвентар; дачні меблі (плетені, збірно-розбірні конструкції, огорожі, елементи декору); паркова архітектура; художня ковка; ландшафтний дизайн (системи поливу, освітлення, рулонні газони); спец. обладнання (для поливу, синтетичні покриття, термоматеріал, агроволокно, тенёвкі, спец. огорожі); дитячі майданчики.

https://www.facebook.com/megafloramarket/

ТОВ «Альянс Солюшен»

Основні напрямки діяльності:

 • Розробка автоматизованих систем управління та обліку на базі ПЗ 1С;
 • Розробка мобільних додатків;
 • Консалтингові послуги з оптимізації управління бізнесом.

http://psoft.com.ua/

ТОВ «Українські бізнес комунікації»

Основні напрямки діяльності:

 • Розробка програмних продуктів (облікові системи, CRM-системи, системи моніторингу та аналітики);
 • Розробка програмно-апаратних комплексів для ринку ЖКГ (оперативно-диспетчерське обслуговування);
 • Розробка програмно-апаратних комплексів для управління внутрішньобудинкової периферією;
 • Побудова контакт-центрів і IP АТС (ТМ CallWay) – http://callway.com.ua/
 • Консалтинг.

Партнери

Замовити зворотній дзвінок