(063) 303-57-90
(063) 303-57-90

НІ Закону про цивільну зброю та боєприпаси? 8 розстрільних контраргументів

1. “Злочинці вперед!”

  • А ви думаєте, що до цього часу злочинці обходилися без зброї? Якщо людина – злочинець, вона злочинець у всьому. Повірте, якщо вона не знайшла способу отримати звичайну зброю, вона цю зброю зробить! (на малюнку – дрібнокаліберний пістолет, виготовлений із будівельного степлера).

  • Найбільшу кількість зброї незаконно отримують на чорних ринках. А чітке законодавче регулювання зможе вивести більшість з них на чисту легальну воду.
  • Ви справді вважаєте, що офіційно зареєстрована в органах МВС легальна зброя – це підходящий варіант для злочину?

2. “Масові заворушення”

Коли ми говоримо про легалізацію зброї, мова йде  про короткоствольні пістолети та револьвери.  І Ви знаєте, що від коктейлю Молотова та від бейсбольної битки під час повстань часто може бути більше шкоди, аніж від пістолета. Низька точність та бронебійність, невеликий запас боєприпасів – це найменше з того, що може стати перешкодою для повстанців.

3.“Легалізуємо зброю – легалізуємо злочиннiсть”

Легалізація зброї – це далеко не перша і навіть не 20-та причина високого рівня злочинності. На нього, в першу чергу, впливає економічний та соціальний рівень життя населення, потім демографічні чинники та інфраструктура міст. А узаконена зброя, в багатьох випадках, як раз знижує рівень вуличної злочинності: злочинця може зупинити наявність зброї у потенційної жертви, і громадяни зможуть відчувати себе більш захищеними.

4. “Українці не готові”

Менталітет не той! Тут виникає питання: а як виглядає суспільство, яке ГОТОВЕ до легалізації зброї? ? Ми мало чим відрізняємося від Молдови як за рівнем життя, так і за менталітететом. Проте, легалізація зброї в Молдові у 1994 році призвела до різкого падіння злочинності.  Не варто недооцінювати українську націю. З усіма її особливостями, українці- розсудливий народ з багатою військовою історією та світлою головою.

5. “Маніяки в США”

Багато хто боїться повторення американських історій із розстрілом цілих будівель. Цей “мінус” треба доповнити важливим фактом: злочини такого плану трапляються, в більшості випадків, у Штатах, де зброя обмежена або ж зовсім заборонена. Можливість отримати кулі у відповідь, зупиняє якщо не всіх, то більшість злочинців-маніяків.

А якщо згадати озброєний до зубів Ізраїль, де терористи захопили школу. Вгадайте, чим все закінчилося? Терористам дали відсіч озброєний  школяр та вчитель.

 6. “Українці не готові!”

Ні, це не повторення 4-го пункту, а спроба розглянути цей аргумент з іншого боку і…Погодитися з ним! З точки зору менталітету, в українців все в порядку. Наше суспільство не готове через ірраціональний страх перед зброєю, що почав зароджуватися ще за часів першої та другої світових війн. Люди, а особливо жінки, почали свідомо та підсвідомо відторгати зброю, як таку.

Щоб перемогти такий страх, нам треба правильно організувати політику у сфері озброєння:

По-перше, зробити можливість отримання базових знань у цій сфері більш доступними;

По-друге, змінити стереотипи населення: показати, що зброя – це не тільки загроза в руках злочинця, але й захист у руках громадян.

7. “Зброя у кожному кіоску”

 

Легалізація зброї – це ще й легалізація способів її збуту та реєстрації. В цьому питанні основний акцент треба робити на законодавстві. Правильно та чітко регульовані норми продажу зброї можуть:

  • регламентувати кількість, порядок діяльності та процедуру реєстрації продавців зброї.
  • значно знизити кількість підпільних “збройних баронів”.

8. “Особисті армії багатіїв”

“Особисті армії” вже існують! І саме відсутність гідного правового регулювання у сфері озброєння населення поглиблює цю проблему.

Підсумуємо:

Зброя для населення – це не спосіб підтримки високого рівня злочинності, а можливість для громадянина почуватися спокійніше у своїй державі.

Щоб легалізація зброї мала позитивні наслідки, цей процес має розвиватися різнобічно: необхідно підняти “збройову свідомість” нації, покращити соціальний та демографічний стан суспільства, прийняти зважений в усіх відношеннях закон. І дещо з цього ми можемо зробити своїми силами…

Шановні українці, важливо пам’ятати, що ми – сильна та розумна нація. І ми готові до позитивних змін!

Партнери

Замовити зворотній дзвінок